Referencje

Co inni o nas mówią

Zapraszamy do przeczytania kilku opinii, które pozostawili nasi dotychczasowi klienci. Mamy nadzieję, że przedstawią one więcej niż możemy sami o sobie napisać.

Zapraszamy do przeczytania kilku opinii, które pozostawili nasi dotychczasowi klienci.
Mamy nadzieję, że przedstawią one więcej niż możemy sami o sobie napisać.

Paweł Gryszan
Kierownik Działu Handlu i Marketingu

BOXMET Ltd Sp. z o.o.

Jako firma Boxmet Ltd. Sp. z o.o. współpracujemy ze Studiem Graficznym od stosunkowo niedługiego czasu, jednak już zdążyliśmy się przekonać o jakości obsługi i profesjonaliźmie. Firma wykazała się kreatywnym i twórczym podejściem do realizacji projektu nowego katalogu produktowego. Nasza współpraca to nie tylko katalog, ale również stworzenie całej szaty graficznej firmy, a w jej obrębie tworzenie wielu projektów graficznych, takich jak banery na stronę www. Każdy z projektów spotyka się z naszą aprobatą, pomimo wysoko zawieszonych wymagań. To czyni współpracę łatwą i przyjemną, ale przede wszystkim w efekcie wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Również projekty mniej typowe, spoza domyślnej oferty, są obsługiwane przez Studio Graficznej Jarosław Grycaj z pełnym zaangażowaniem. Zdecydowanie polecamy!

Wiktoria Szkutnik
HR Department

Connectuum Sp. z o.o. Sp. k.

Moja współpraca ze Studiem rozpoczęła się około 3 lata temu, nasze firmy były zupełnie raczkujące, lecz od samego początku czułam, że każda nasza potrzeba i projekt są dokładnie i indywidualnie zaopiekowane. Po dziś dzień każde nasze zlecenie jest traktowane w sposób wyjątkowy, a sama Firma zachwyca i zaskakuje nas coraz to lepszymi pomysłami. Pozytywna energia i kreatywność, które zawsze im towarzyszą sprawiły, że współpraca z tym zespołem to czysta przyjemność.

Katarzyna Chachelska
Product Manager

John Cotton Europe Sp z o.o.

Firma John Cotton Europe Sp z o.o., współpracuje ze Studiem Graficznym Jarosław Grycaj regularnie od kilku lat. Na podstawie naszych doświadczeń oraz zrealizowanych wspólnie wielu projektów, z przyjemnością polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę ze studiem, opartą na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do klienta, pełnym zaangażowaniu w powierzone projekty, ich terminową realizację oraz jakość wykonania. Firma godna polecenia.

Monika Gajewska
Właściciel

Fit4Med / Wobell

Firma Studio Graficzne Jarosław Grycaj realizowała na nasze zlecenie opracowanie brandingu dla naszych nowych marek FIT4MED oraz Wobell. Opracowana przez Pana Jarosława strategia spełniła wszystkie postawione przez nas kryteria. Firma zasłużyła na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera. Wszystkie sugerowane przez nas zmiany były bardzo szybko i rzetelnie wprowadzane. Prace zostały przeprowadzone terminowo wg ustaleń. Pełna dyspozycyjność, profesjonalna pomoc i jakość świadczonych usług zasługują na wystawienie pozytywnej oceny firmie Studio Graficzne Jarosław Grycaj.

Patrycja Łochina
Product manager

Printilion Poland

Jesteśmy jedną z agencji reklamowych, które od jakiegoś czasu korzystają z pomocy Pana Jarka przy projektach. Współpraca zawsze przebiega konkretnie oraz sprawnie. Projekty graficzne zawsze podesłane regularnie bez opóźnień co jest bardzo ważnym elementem współpracy. Sama kreatywność oraz estetyka pracy należy również na szczególną uwagę. Gorąco polecamy i zachęcamy do współpracy z Panem Jarkiem.

Krzysztof Niekrasz
Właściciel

Graff Świdnica

Z przyjemnością udzielamy referencji Studio Graficzne Jarosław Grycaj, z którym współpracujemy od kilku lat. Kreatywność, nietuzinkowość i zaangażowanie to najważniejsze cechy firmy. Powstające projekty charakteryzują się pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Bardzo cenimy terminowość i indywidualne podejście do Klienta w wykonywaniu powierzonych zadań. Miła atmosfera oraz sumienność i dbałość o szczegóły są dodatkowymi atutami współpracy.

Wspólnie zadbamy o Wizerunek Twojej Firmy

Wspólnie zadbamy
o Wizerunek Twojej Firmy