Zobacz, co inni o nas mówią

Zobacz, co inni o nas mówią

Paweł Gryszan
Zastępca Kierownika Działu Handlu i Marketingu

Jako firma Boxmet Ltd. Sp. z o.o. współpracujemy ze Studiem Graficznym Jarosław Grycaj od stosunkowo niedługiego czasu, jednak już zdążyliśmy się przekonać o jakości obsługi i profesjonaliźmie. Firma wykazała się kreatywnym i twórczym podejściem do realizacji projektu nowego katalogu produktowego. Nasza współpraca to nie tylko katalog, ale również stworzenie całej szaty graficznej firmy, a w jej obrębie tworzenie wielu projektów graficznych, takich jak banery na stronę www. Każdy z projektów spotyka się z naszą aprobatą, pomimo wysoko zawieszonych wymagań. To czyni współpracę łatwą i przyjemną, ale przede wszystkim w efekcie wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Również projekty mniej typowe, spoza domyślnej oferty, są obsługiwane przez Studio Graficznej Jarosław Grycaj z pełnym zaangażowaniem. Zdecydowanie polecamy!

Wiktoria Szkutnik
HR Department

Moja współpraca ze Studiem rozpoczęła się około 3 lata temu, nasze firmy były zupełnie raczkujące, lecz od samego początku czułam, że każda nasza potrzeba i projekt są dokładnie i indywidualnie zaopiekowane. Po dziś dzień każde nasze zlecenie jest traktowane w sposób wyjątkowy, a sama Firma zachwyca i zaskakuje nas coraz to lepszymi pomysłami. Pozytywna energia i kreatywność, które zawsze im towarzyszą sprawiły, że współpraca z tym zespołem to czysta przyjemność.

Katarzyna Chachelska
Product Manager

Firma John Cotton Europe Sp z o.o., współpracuje ze Studiem Graficznym Jarosław Grycaj regularnie od kilku lat. Na podstawie naszych doświadczeń oraz zrealizowanych wspólnie wielu projektów, z przyjemnością polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę ze studiem, opartą na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do klienta, pełnym zaangażowaniu w powierzone projekty, ich terminową realizację oraz jakość wykonania. Firma godna polecenia.

Monika Gajewska
Właściciel

Firma Studio Graficzne Jarosław Grycaj realizowała na nasze zlecenie opracowanie brandingu dla naszych nowych marek FIT4MED oraz Wobell. Opracowana przez Pana Jarosława strategia spełniła wszystkie postawione przez nas kryteria. Firma zasłużyła na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera. Wszystkie sugerowane przez nas zmiany były bardzo szybko i rzetelnie wprowadzane. Prace zostały przeprowadzone terminowo wg ustaleń. Pełna dyspozycyjność, profesjonalna pomoc i jakość świadczonych usług zasługują na wystawienie pozytywnej oceny firmie Studio Graficzne Jarosław Grycaj.